W związku z dynamicznym rozwojem Działu Chłodnictwa, firma JUWENT ŚLĄSK Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

TECHNIK SERWISU URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

 Od kandydatów wymagamy: - znajomości zagadnień chłodniczych

  • doświadczenia zawodowego w dziedzinie instalacji chłodniczych w dużych supermarketach

  • dyspozycyjności

  • samodzielności w planowaniu i wykonaniu powierzonych zadań.

  • prawa jazdy kategorii B

  • certyfikat F-Gazowy dla personelu

  • świadectwa kwalifikacji Grupa 1 i Grupa 2

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie

dodatkowym atutem.

Oferowane warunki:

- ciekawa praca

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- szerokie perspektywy rozwoju zawodowego

Poszukujemy pracowników na terenie: Śląska

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie.

  • Bezpośrednie kontakty z klientami.

  • Aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy).

  • Poszukiwanie projektów inwestycyjnych.

  • Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego).

  • Udział w procesach negocjacji handlowych;

  • Koordynacja procesu realizacji zamówień;

  • Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie;

  • Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. (Nie wymagamy posiadania uprawnień projektowych).

  • Dobra znajomość lokalnego rynku i branży.

  • Biegła znajomość programów MS Office

  • Znajomość środowiska CAD.

  • Skuteczność w negocjacjach handlowych.

  • Umiejętność organizowania pracy własnej.

  • Obsługa komputera.

  • Prawo jazdy kat. B.

Poszukujemy pracowników na terenie: Krakowa

Prosimy o przesłanie C.V. oraz listu motywacyjnego na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”