Juwent Śląsk oddział Warszawa specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu instalacji chłodnictwa spożywczego i chłodnictwa przemysłowego. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku oraz zespół składający się z wysokiej klasy specjalistów. Stała współpraca z czołowymi producentami urządzeń chłodniczych, systemów sterowania i automatyki chłodniczej pozwala nam na poszerzanie wiedzy, kompetencji i kwalifikacji.

⦁ Realizujemy i wdrażamy nowoczesne projekty instalacji chłodniczych z zastosowaniem różnych czynników chłodniczych (miedzy innymi ekologiczne czynniki nowej generacji oraz CO2).

⦁ Wykonujemy kompleksowo tunele i mroźnie szokowego schładzania oraz montaż komór chłodniczych i mroźniczych.

⦁ Wykonujemy modernizacje instalacji chłodniczych z zastosowaniem rozwiązań poprawiających wydajności energetyczne. Realizujemy retrofity instalacji chłodniczych (wymiany czynników chłodniczych) na ekologiczne czynniki chłodnicze lub modernizacje na CO2.

⦁ Projektujemy, dostarczamy i wykonujemy wysokoefektywne systemy odzysku ciepła pozwalające na zmniejszenie zużycia energii poprzez wykorzystanie „ciepła odpadowego” do celów grzewczych lub do produkcji ciepłej wody użytkowej.

⦁ Projektujemy i dostarczamy szafy zasilające i sterownicze do instalacji chłodniczych.

⦁ Dostarczamy i konfigurujemy systemy BMS do nadzoru pracy instalacji chłodniczych.

Korzyści wynikające z zastosowania Systemu BMS w obiekcie:

⦁ Automatyczny zdalny nadzór oraz sterowanie na zdefiniowanych wcześniej parametrach i harmonogramach.

⦁ Optymalizacja pracy urządzeń co powoduje oszczędności w zużyciu energii elektrycznej jak i cieplnej.

⦁ Archiwizowanie i przechowywanie danych związanych ze stanem konkretnych instalacji oraz tworzenie wykresów oraz analiz odpowiednich parametrów.

⦁ Dzięki stałemu monitorowaniu stanu urządzeń oraz otoczenia, osoby odpowiedzialne za stan techniczny danego obiektu handlowego lub przemysłowego są na bieżąco informowane o ewentualnych pojawiających się w nich zdarzeniach i alarmach co pozwala na szybka interwencję.

SERWIS 24/7/365
Gwarantujemy gotowość serwisową na terenie całej Polski przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Na terenie całej Polski znajduje 15 naszych punktów serwisowych dzięki czemu skracamy do minimum czas reakcji na zgłoszona awarię.

Nasi klienci to:
⦁ Sieci hipermarketów
⦁ Sieci sklepów spożywczych
⦁ Centra dystrybucyjne
⦁ Przemysł spożywczy
⦁ Ubojnie (branża mięsna)
⦁ Chłodnictwo dla przemysłu