Firma JUWENT ŚLĄSK Sp. z o.o. powstała w 1999r. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, dystrybucji montażu i serwisu instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa spożywczego i przemysłowego, jak również w dziedzinach ściśle związanych z branżą chłodniczą.  

W zakresie projektowania, montażu i serwisów instalacji chłodniczych działamy na terenie całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę klienta od koncepcji poprzez projektowanie, kompletację dostawy, montaże instalacji do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezawodnością działania w każdych warunkach. Produkty firmy obecne są w biurach, miejscach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynowych, sklepach, hipermarketach. 

Stale podnosimy nasze kwalifikacje by oferować nowoczesne i konkurencyjne produkty. Wielu firmom coraz trudniej nadążyć za dynamicznym rozwojem rynku i jego potrzebami, nasze rozwiązania nie tylko potrafią temu sprostać ale w wielu przypadkach wyznaczają trendy rynku.